De Zuss & Cocktail
Met ons sapje Oranje Bliksem hebben wij een cocktail, ‘De Zuss & Cocktail’, gemaakt en natuurlijk delen wij graag dit recept met jullie! In Oranje Bliksem zit wortel, ananas, appel, gember, gele paprika, limoen en goji bessen. Door de gember is dit sapje een beetje pittig van smaak en de perfecte basis voor onze cocktail!
Het recept is voor 2 personen want samen een drankje drinken is toch altijd leuker! (of je neemt beide glazen lekker zelf)
Een losse Oranje Bliksem bestel je hier! Maar dit sapje zit ook standaard in alle voordeelpakketten.
Tip: wist je dat er ook een Mocktail Boekje bestaat van Zuss & Sap? Er staan super lekkere mocktails in gemaakt met een Zuss & Sapje. Leuk toch! We zetten ze zelf in op feestjes en als we eens zin hebben in wat andere smaken om te drinken. Het boekje bestelt hem hier.
ingrediënten
180 ml | Oranje Bliksem |
40 ml | Witte rum |
60 ml | Malibu Coconut Rum |
60 ml | Bruiswater |
2 | Schijfjes limoen |